محل تبلیغات شما

لیزر موهای زائد اقایان کرج

سلام به تمام کسانی که به زیبایی خود اهمیت می دهند. به مقاله ldquo;لیزر موهای زائد اقایان کرجrdquo;از کلینیک زیبایی آلا خوش آمدید.
در این مقاله به معرفی بهترین کلینیک برایلیزر موهای زائد اقایان کرجیعنی مرکز پوست و مو، لیزر آلا و مزیت ها و نکاتی در رابطه بالیزر موهای زائد اقایان و ورزشکارانمیپردازیم.
در ادامه هزینه لیزر موهای زائد اقایان در کرج برای راحتی شما آورده شده است.

لیزر موهای زائد اقایان چیست

لیزر موهای زائدیک روش برای حذف موهای زائد بدن است که در آن اشعه ی نوری پرانرژی به پوست تابیده و باعث غیرفعال شدن چرخه ی رشد موها می شود. این اتفاق بدون این که به پوست بدن آسیبی برسد، رخ می دهد
در حال حاضر ،لیزر موهای زائد مردانبسیار پرطرفدار گشته است و می تواند شامل لیزر موهای زائد پشت ، قفسه سینه ، انکادر ریش، پشت گردن، شانه ها ، پا مردان شود. در برخی مردان رشد موهای زائد آزار دهنده است. که برای حل این مشکل ما به شما بهترین کلینیک برایلیزر موهای زائد اقایان کرجرا به شما معرفی میکنیم

لیزر موهای زائد اقایان کرج

لیزر موهای زائد مردان

در همین ابتدای کار باید خدمتتون عرض کنم که لیزر موهای زائد فقط مخصوص بانوان نیست.
و حتی فقط به ناحیه های شرمگاهی و زیربغل هم محدود نمیشود. مناطقی در بدن ما اقایان وجود دارد که یک روز در میان نیاز به اصلاح دارد و این کار باعث صرف وقت و در مواقعی خرابکاری در در ظاهرامان میشود که همه ما تجربه آن را داریم.

کلینیک آلا که مرکز پوست، مو و لیزر در کرجاست این امکان را برای شما فراهم کرده که همیشه ظاهری شکیل و مرتب داشته باشید و دیگر نیازی به آنکادر کردن خط ریش و گردن و . نداشته باشید.

تاثیر لیزر موهای زائد اقایان ورزشکار

لیزر موهای زائد ورزشکاران تاثیر بسزایی بر زیبایی شناسی در ورزش هایی مانند بدنسازی وبادی بیلدینگوجود دارد که روزانه تعداد زیادی ازاقایان بدنساز کرجبرای لیزر کل بدن خود به کلینیک زیبایی آلا مراجعه می کنند چون علاوه بر زیبایی نداشتن مو روی تقویت عضلات آن ناحیه هم تاثیر بسزایی دارد.

لیزر موهای ورزشکاران در هر ورزشی تاثیرات خاصی از نوع قهرمان و سلامتی دارد.
برای مثال محققان کشف کردند شناگران به دلیل کاهش لاکتات خون عملکرد شناگران بدون مو های زائد بهتر است همچنین بر اساس قوانین فیزیک، هر عاملی که باعث ایجاد اصطکاک شود، سرعت را کاهش می دهد.

برای دوچرخه سواران به دلیل داشتن لباس خاص خود لیزر موها بدن کاملا اامی هست چون باعث شکسته شدن مو و عدم تمرکز و درد میشود.

لیزر موهای زائد اقایان کرج

مزایای لیزر موهای زائد اقایان

کاهش دائمی تراکم مو : لیزر موهای زائد اقایان تراکم موها را برای مدت طولانی کاهش می دهد.
آراستگی دائمی : مدیران، مهندسین، دکترها، بازاریابان، سخرانان و که نیاز به آراستگی دائمی دارند و این آراستگی روی کسب و کار آن ها تاثیر بسزایی دارد بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ایمنی روش : لیزر موهای زائد اقایان به عنوان یک روش ایمن توسط FDA تأیید شده است.
لیزر موهای سفید ریش : که باعث جوانسازی چهره میشود
صرفه جویی در هزینه : گرچه هزینهلیزر موهای زائد اقایاندر ابتدا بالاست ، اما با در نظر گرفتن هزینه سایر روشها و تجهیزات حذف موهای زائد در دراز مدت ،لیزر موهای زائد اقایانبه صرفه تر است.(جهت خواندنلیزر موهای زائد صورت کرجکلیک کنید)

هزینه لیزر موهای زائد اقایان کرج

پکیچ ها قیمت
گونه + پشت گردن + گوش ۱۰۰ تومان
بیکینی + زیربغل ۱۴۰ تومان
نیم تنه بالا ۳۵۰ تومان
فول بادی اقایان ۷۵۰ تومان

لیزر موهای زائد اقایان کرج

از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید:

نکاتی که اقایان باید قبل از اولین جلسه ملاقات با مرکز لیزر بدانند

نکات تخصصی که برای شما شرح می دهیم باعث بهترین نتیجه و دوری از دوباره کاری میشود که نیاز هست که به آن ها عمل کنید.

قبل از مراجعه ناحیه مورد نظر را جهت لیزر اصلاح کنید :چون زمانی که اشعه از میان ساقه مو عبور کند مقدار زیادی از انرژی نور را به خود جذب می کند.

ناحیه مورد نظر را تا 20 روز در معرض نور خورشید قرار ندهید : این امر به دو دلیل است
1- لیزر روی پوست های روشن و موهای تیره بهتر عمل می کند و برنزه نباشد بهتر است
2- خطر آسیب دیدن پوست افزایش می یابد.

دوش بگیرید و پوستتان را با لوسیون های شستشو تمیز بشویید : چون زمانی که پوست شما تمیز باشد نور بهتر به ریشه موهای زائد نفوذ میکند.

در روز انجام لیزر لباس راحت بپوشید تا از سوزش پایان کار جلوگیری کنید

جهتمشاورهبا شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

لیزر موهای زائد الکساندرایت کرج

الکترولیز موهای زائد در کرج

لیزر موهای زائد اقایان کرج

موهای ,زائد ,لیزر ,اقایان ,کرج ,پوست ,موهای زائد ,لیزر موهای ,زائد اقایان ,زائد در ,که به ,کلینیک برایلیزر موهای ,بهترین کلینیک برایلیزر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی